Центр Студентського Капеланства зустрівся із колегами з Німеччини

9 вересня 2018 року львівська  молодь спілкувалася із німецькими студентами про волонтерство. Для учасників Центру студентського капеланства тема волонтерства дуже близька, оскільки вони активно опікуються дітьми із інтернатів та організовують дитячі християнські табори на східних теренах України.

1

До Центру Студентського Капеланства завітав студентський осередок Університету ім. Фрідріха Олександра Ерлангена-Нюрнберга, Баварія (Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg). Іноземні студенти також залучені у благодійність.

2

Під час зустрічі отець Юрій Остапюк голова Місії «Центру студенського капеланства» ЛА представив діяльність Студентського капеланства у Львові та Україні загалом, зокрема Студентський театр «САД» та волонтерський простір DoBro. Потім, з допомогою перекладача на англійську Марічки Миханів, розпочався активний діалог студентів двох країн, зокрема власним життєвим досвідом ділилися самі волонтери, які часто бувають різних куточках України і сходу. Розмова супроводжувалася чаєм, кавою та солоденьким, а також теплими емоціями.

Повідомляє Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube