Спільнота «Матері в молитві» парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці відсвяткувала десятиріччя

31 серпня 2018 року в храмі Введення в Храм Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Чукаріна, 5) відбувся молитовний вечір з нагоди святкування 10-річчя спільноти «Матері в молитві» на парафії.

Розпочався молитовний захід Божественною Літургією, яку очолив парох храму прот. Любомир Ортинський. У програмі вечора також були науки – «Про покликання до материнства», яку провів о. Назар Гавриляк, та «Молитва у житті кожного з нас»― о. Мар’ян Ільницький. «Матері …» коротко поділилися життям спільноти, переглядаючи спільні світлини. Також протягом молитовного вечора спільно молилися Вервицю, Акафіст, Молебень до Матері Божої…  Не обійшлося без смачної перекуски від наших господинь.

Вечір закінчився подячним словом голови спільноти п. Ольги Жарковської, в якому вона зазначила, що «єднаючись у молитві, ми рятуємо наших дітей», запросила всіх бажаючих на їхні зустрічі, які проходять щонеділі о 16:00 у храмі. А ще склала особливу подяку нашим сусідам: спільнотам «Матері у молитві» з парафій Собору Івана Хрестителя та свв. Кирила і Методія. На завершення всім присутнім подякував духівник спільноти о. Володимир Дмитрів та уділив благословення через помазання єлеєм, освяченим на мощах бл. новомучеників УГКЦ, мощі яких знаходяться у храмі.

Повідомила п. Ірина Дмитрів

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube