Урочистості з нагоди 1030-ліття Хрещення Русі-України

14 серпня 2018 року, в день спогадування походу з чесним Древом чесного і животворящого Хреста та пам’яті святих сімох мучеників Макавеїв, на Святоюрській Горі урочисто вшанували 1030-ту річницю Хрещення Русі-України.

В Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, у співслужінні Преосвященного владики Володимира, Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії, протопресвітерів Львівської Архиєпархії та численного духовенства.

Відтак спільнота вірних на чолі з Архиєреями процесійно вирушила на площу Святого Юра, де перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею відбулося августовське водосвяття. В поході несли хрест, в якому вміщена частиця чесного і животворящого Хреста Господнього. В часі освячення до резервуару з водою було влито також воду із чудотворних джерел Зарваниці та Люрду, а ще – воду із Йордану.

Після освячення води усі присутні на чолі з Митрополитом Львівським звершили Чин відновлення хресних обітів на вшанування пам’яті Хрещення України.

До спільної молитви долучилися парафіяни Собору та численні вірні Львівської Архиєпархії. Співом Божественну Літургію та водосвяття супроводжував Молодіжний хор Архикатедрального Собору святого Юра.

Світлини.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube