В останню путь провели ієрея Євгена Бойка

23 та 24 липня 2018 року молились за упокій душі новопереставленого ієрея Євгена Бойка, священика Львівської Архиєпархії, батька ректора Львівської Духовної Семінарії Святого Духа Української Греко-Католицької Церкви о. д-ра Ігора Бойка.

23 липня Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, звершив у співслужінні Преосвященного владики Петра, Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської Єпархії та численного духовенства Чин священичого парастасу за упокій душі новопереставленого ієрея Євгена.

Спогадами свого знайомства з отцем Євгеном поділився о. Андрій Боднар, парох храму Покрови Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Личаківська, 175), де колись служив ієрей Євген, та де відбувались заупокійні моління.

Владика Володимир подякував новопереставленому співбрату Євгену за ревне священиче служіння та сповнення святих таїнств, подякував за добре виховання дітей і за сина священика, а також підбадьорив на дусі родину та усіх присутніх.

24-го липня 2018 року заупокійну Архиєрейську Божественну Літургію та Чин священичого похорону очолив Преосвященний владика Петро, Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської Єпархії.

Своїми спогадами про о. Євгена поділився о. Ярослав Гаранджа та від імені покійного промовив прощальні слова, звернені до усіх рідних, близьких та до колишніх парафіян.

Поховали ієрея Євгена на Сихівському кладовищі м. Львова.

Світлини з парастасу.

Світлини із похорону.

Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube