Завершився ІІ тур курсів формації членів Вівтарних Дружин

У неділю, 22 липня 2018 року, завершився другий тур Курсів формації для учасників Вівтарних Дружин, які тривали три дні. Організаторами курсів є о. Іван Глова – відповідальний з питань покликань у Львівській Архиєпархії УГКЦ, та його помічник о. Андрій Стасів. Участь в курсах цього туру взяли більше ста учасників.

Курси розпочались у п’ятницю Архиєрейською Літургією, яку очолив Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Опісля відбулось поселення учасників та лекція із о. Андрієм Стасівим на тему «Покликання до монашества/священства». Окрім цього, про основні літургійні приписи під час служіння вівтарників розповів о. Володимир Стефанишин, голова Літургійної комісії Львівської Архиєпархії УГКЦ, а відразу після Вечірні отець-доктор Ігор Бойко, ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ, поділився із присутніми особистим досвідом пережиття покликання та викликами, які супроводжували його у школі під час підпілля. На завершення дня під звуки гітари відбулась зустріч із о. Миколою Білецьким, який навчав вівтарників різних християнських пісень, що найчастіше лунають під час парафіяльних таборів.

Другий день теж видався не менш цікавим, оскільки  після Божественної Літургії, яку очолив о. Іван Дулиба, що роздумував над темою «Духовна зрілість та буття собою», присутні мали змогу говорити про покликання у Святому Письмі (о. Євген Станішевський), про історію Вівтарних дружин (с. Ореста Боршовська, СНДМ), про статут Вівтарної Дружини та місію вівтарників у житті парафії (о. Василь Білаш). Приємною несподіванкою для вівтарників став майстер-клас із випікання просфор, оскільки, за їхніми словами, вони цього раніше ніколи не бачили. Кульмінація другого дня вишколу – Молитва за мир і спокій в Україні та молитви Тезе, що відбулись на території біля хреста, який благословив святий Іван Павло II у 2001 році.

Слід додати, що, окрім лекцій, вівтарники мали змогу вивчити нові молитви із семінаристами, споживати смачні страви у семінарійній трапезні, побувати на екскурсіях, переглядати фільм повчального характеру «Тріумф», а також активно відпочивати під час гри у міні-футбол та настільний теніс.

Під час завершального дня учасники Вівтарних дружин спільно молились Літургію із прихожанами семінарійного храму, після якої о. Іван Глова наголосив на важливості слухання голосу Бога, на плеканні талантів та постійній молитві за розпізнання свого покликання.

На завершення зустрічі відбулась жвава дискусія щодо вражень учасників від організованого вишколу, де кожен бажаючий міг запропонувати нові ідеї для наступних курсів формації, а опісля кожен учасник-вівтарник отримав сертифікат участі у Курсах формації для Вівтарних Дружин.

Світлини.

Інформацію надав о. Іван Глова, відповідальний за Душпастирство покликань Львівської Архиєпархії УГКЦ.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube