У Зарваниці відбулася Загальнонаціональна проща

14-15 липня 2018 року відбулася щорічна Загальнонаціональна проща до Зарваниці (Теребовлянський район Тернопільської області), цьогоріч у особливий спосіб приурочена 1030-ій річниці хрещення Київської Русі. Визначним гостем прощі став кардинал Ґвалтьєро Бассетті, Президент Італійської Єпископської Конференції

Очолив прощу Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, у співслужінні єпископів Священного Синоду та численного духовенства. Архиєреї Львівської Архиєпархії також взяли участь у зарваницькому паломництві. Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, став сповідником для прочан, що прибули до Зарваниці. Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, долучився до традиційної зустрічі Патріарха з молоддю, а також взяв участь у поході зі свічками до джерела та молитви на площі перед Собором Зарваницької Матері Божої.

У неділю Митрополит Ігор та владика Володимир співслужили Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Блаженніший Святослав.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube