«Веселі Канікули з Богом» на Знесінні

«Веселі канікули з Богом» в Храмі Пресвятої Богородиці Володарки України – не новина для маленьких знесінчан. Щорічно молодь з катехитами нашої парафії готує надзвичайно цікаву розважальну програму для школярів початкової школи.

З 11 по 16 червня учні, які закінчили перший та другий класи, а з 18 по 23 червня – учні третього, четвертого та п’ятого класів – мали нагоду молитовно, активно, пізнавально та весело провести свій час. Молитва, катехеза, ігри, конкурси, банси, цікаві творчі завдання, квест, спортивні розваги, смачні обіди, майстер-класи, екскурсії та навіть «королівський бал» – це все про наш табір. Похід в монастир до сестер Йосафаток, де нас дуже добре зустріли, і футбол, і наповнені пригодницьким змістом зустрічі з пластунами в бібліотеці №27 – це те, про що наші, вже такі рідні, маленькі друзі будуть ще довго пам’ятати.

З дітьми займалися катехити нашої катехитичної школи ім.М.Чарнецького (п. Наталія Васько та п. Уляна Лазурак) та десять волонтерів (молодь Марійської та Вівтарної дружин під керівництвом брата Петра Чайковського). Цього року прийшло приблизно п’ятдесят діток різного віку. Спершу було не легко вгамувати таку велику кількість дітей, але з Божою допомогою ми не тільки знайшли з ними спільну мову, а ще й окремий підхід до кожної дитинки.

Дякуємо нашому пароху о. Зіновію Хоркавому за можливість проводити ці «Веселі канікули з Богом» для дітей нашої парафії, волонтерам та аніматорам. Дякуємо батькам за те, що довіряєте нам своїх найдорожчих, і сподіваємось, що наступного року дітей прийде не менше. Обіцяємо підготувати ще більше конкурсів та цікавинок. А також запрошуємо дівчаток і хлопчиків на зустрічі Вівтарної і Марійської дружин, які є кожного тижня, починаючи з вересня.

Повідомила катехит Анна Солук та Ярина Іващишин (аніматор і член Марійської дружини)

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube