У Семінарії відбувся І тур Курсів формації для учасників Вівтарних Дружин

6-8 липня 2018 року пройшов І тур Курсів формації для учасників Вівтарних Дружин у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.

Захід розпочався із реєстрації та Божественної Літургії, яку очолив о. Юстин Бойко, Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ у співслужінні із о. Іваном Гловою, відповідальним за душпастирство покликання. Опісля всі учасники мали змогу бути присутніми на зустрічі з о. Юстином, який поділився особистим досвідом пережиття покликання та мав можливість відповісти на питання хлопців-свічконосців.

Протягом трьох днів учасники Вівтарних дружин мали нагоду слухати цікаві лекції отцівна різну тематику: літургійний вишкіл (доповідачі – протодиякон Назарій Ярунів та о. Ростислав Будзан), біблійний вимір розпізнання покликання (о. Євген Станішевський). Також досить неординарною була зустріч із о. Богданом Тимчишином, головою Комісії УГКЦ у справах родини, який намагався юним учасникам донести розуміння служіння у сім’ї та церкві через служіння ближньому, для того, щоб осягнути спасіння. О. Василь Білаш  поділився із вівтарниками своїм баченням ролі прислуги у житті парафії.

Варто зазначити, що окрім цікавих теоретичних навиків учасники Вівтарних дружин мали нагоду покращити свої практичні вміння щодо прислуговування, оскільки протягом трьох днів семінаристи проводили для них богословський вишкіл. Більше того, зустрівшись із о. Миколою Білецьким, юні учасники могли поспівати пісень Тезе під  гітару та взяти участь у майстер-класі із плетіння чоток. Відтак кожен вівтарник, сплівши свої перші чотки, увечері разом із о. Андрієм Стасівим, заступником відповідального за Душпастирство покликання, навчив хлопців молитись Ісусову молитву, яка супроводжувалась розважаннями.

Протягом завершального дня учасники Вівтарних дружин мали нагоду молитись спільну Літургію із прихожанами семінарійного храму. Після Літургії відбулася лекція із о. Іваном Гловою, який поділився із присутніми своїми роздумами на тему «Основи християнського покликання», і опісля кожному учаснику-вівтарнику було вручено сертифікат участі у Курсах формації для Вівтарних дружин.

Спільна молитва, екскурсії по семінарії, турнір вівтарників із міні-футболу, знайомства із новими друзями, незабутні зустрічі із цікавими людьми, спільний перегляд фільму та частування у семінарійній трапезі залишать неоціненний досвід та незабутні враження у житті вівтарника, який у майбутньому може відчути покликання до священичого або монаршого стану, у наміренні чого молиться Христова Церква.

Світлини.

Інформацію надав: Відповідальний за душпастирство покликань ЛА УГКЦ о. Іван Глова

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube