Владика Володимир відвідав парафію Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську

24 червня 2018 року Преосвященний владика Володимир відвідав  храмовий празник парафії Матері Божої Неустанної Помочі оо. Редемптористів в Івано-Франківську (м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 46 А).

Владика звершив у Храмі Архиєрейську Божественну Літургію, привітав громаду зі святом. По завершенні моління в Храмі, Архиєрей на парафіяльному подвір’ї освятив воду, якою щедро окропив численно присутніх вірних.

СВІТЛИНИ

Опубліковано Львівська Архиєпархія УГКЦ Понеділок, 25 червня 2018 р.

 

Історія парафії

15 травня 1993 р. був закопаний і посвячений хрест на місці будови Храму. Відправу очолили єпископи Іриней Білик і Софрон Дмитерко. Місце це знаходиться недалеко від залізничного вокзалу, на окраїні, що відповідає традиції поселення редемптористів ще від часів засновника – св. Альфонса Лігуорі. Він наказував своїм синам, щоб будували монастирі здалека від центрів міст, щоб можна було допомагати людям найбільш опущеним і вбогим. Місце оточене багатьма багатоповерховими будинками, а поблизу немає жодної церкви, де б могли приходити мешканці навколишньої місцевості.

    Перша відправа після посвячення Хреста відбулася 4 липня 1993 року. О.Микола Гнатищак відправив для вірних Службу Божу, були присутні також брати студенти Михайло Бубній і Олег Кашуба.
    Від самого початку до станиці в Івано-Франківськ були призначені о. Іван Білик (парох) і о. Микола Гнатищак (сотрудник).
    Після посвячення Хреста о. М. Гнатищак замешкав в Івано-Франківську і відправляв кожного дня Службу Божу. Згодом за стараннями о. І.Білика на місці хреста повстала дерев’яна капличка. Від самого початку як під хрестом,так під капличкою збиралися багато вірних, які після тривалої духовної посухи були спраглі Божої правди. Тому відразу до каплички було прибудовано більше приміщення, яке тимчасово, поки не постане церква, мало оберігати вірних від дощу і вітру, а зимою від снігу і морозу.
    Камінь під будову церкви було посвячено в кінці серпня цього ж року. Благословення на будову церкви і монастиря уділяли єпп. Іреней Білик і Софрон Дмитерко у присутності вікарія Львівської провінції Згромадження Найсвятішого Відкупителя о. Михайла Ковтуна та близько десяти інших священиків.
    Міське управління архітектури розробило план майбутньої церкви і монастиря. Головним архітектором будівництва був п. Микола Василишин. У жовтні 1994 року розпочалася будова: було викопано котлован під монастир, а в 1995 – під церкву.
        У часі будування монастиря отці не залишали духовної праці. Крім опіки над вірними, які приходили до каплиці, часто виїжджали на місії і реколеції. Так, у 1994 році о. М. Гнатищак з о. М. Волосянком провели 6 місій.
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube