Відбулася зустріч настоятелів чернечих спільнот

6 червня 2018 року в приміщенні митрополичих палат на Святоюрській горі відбулася зустріч настоятелів Інститутів посвяченого життя, які сповняють своє служіння на території Львівської Архиєпархії.

У засіданні взяв участь вл. Володимир, Єпископ-помічник і Протосинкел Львівської Архиєпархії та єрм. д-р Юстин Бойко, Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії.

Головною темою зустрічі стало проголошення Декрету Кир Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, про Генеральну Канонічну Візитацію усіх інститутів посвяченого життя з їхніми монастирями (домами, місійними станицями та оселями), що знаходяться в межах Львівської Архиєпархії. Візитація триватиме 5 років, а саме з 2018 до 2023 року.

Владика Володимир пояснив присутнім, що візитація є звичайним кроком місцевого Єпископа у сповнюванні ним порученого уряду. Вона носить не тільки адміністративно-канонічний, але також пасторально-персональний характер, а саме закладає тісний зв’язок у співпраці Єпископа з монашеством. Після цього, о. Ярослав Максимців, нотар Курії роз’яснив присутнім канонічно-правові аспекти генеральної візитації.

У другій частині зустрічі було розглянуто питання про прощу монашества до Прилбич 28-29 липня та Всеукраїнської прощі до Страдчу 26 червня.

Завершилася зустріч молитвою у крипті Архикатедрального Собору св. Юра при гробі Праведного Митрополита Андрея Шептицького.

Повідомив єрм. д-р Юстин Бойко, Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube