Свято для дітей з Карітасом Львова

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня 2018 року, на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» (м. Львів, вул. Вахнянина, 29) відбулось Свято для дітей та їх сімей, яке організував Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ» за участю Карітасу України, партнерів та волонтерів.

Зі вступним словом на відкритті до учасників свята звернувся директор Благодійного фонду «Карітас–Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко, який наголосив на тому, що діти найбільше потребуютьнашої уваги та любові, тому дуже важливо створювати для них комфортне середовище, яке сприятиме зросту їх творчого потенціалу, талантів і мрій.

На відкритому просторі діти різного віку мали можливість взяти участьу квесті «Шпіони», де спонтанно сформовані команди виконувалипоставлені завдання на послідовних локаціях і отримували на фініші приємні сюрпризи.Всі охочі могли покататись на велосипедах, пограти у активні і настільні ігри, на майстер-класах вчились петриківського розпису на папері і склі, досліджували тонкощі аква-гриму, пробували пускати численні великі мильні бульбашки. Студенти-медики гостинно запрошували діток у «Лікарню ведмежати», де найменшенькі спробували себе у ролі лікарів хірургів, окулістів, педіатрів і перевіряли здоров’я в іграшкових ведмедиків.

На свято завітали також на своєму транспорті пожежники і поліцейські патрульні. Діти мали можливість поспілкуватись з ними, зробити спільні фотографії та навіть посидіти всередині машин.

На благодійному ярмарку були виставлені намиста, ткані подушки, вишивані картинки, виготовлені руками молоді з особливими потребами, працівники та волонтери пригощали власноруч напеченими солодощами і узваром. Виручені кошти від благодійного ярмарку підуть на підтримку проектів Карітасу Львова, для дітей і сімей, що опинились у складних життєвих ситуаціях, для молодих людей з інвалідністю та з особливими потребами.

Повідомила п. Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ «Карітас–Львів УГКЦ»

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube