Молитовні чування в Соборі святого Юра

1 червня 2018 року в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулися молитовні вечірні чування. Участь в моліннях взяли члени спільнот почитателів Найсвятішого Серця Христового, Непорочного серця Пречистої Діви Марії, що мають традиційні зустрічі у першу п’ятницю місяця, а також учасники спільноти «Святоюрська Молодь». Очолив чування о. Михайло Кушнір, духівник спільнот.

Молитовна зустріч була приурочена урочистому початку місяця червня, з нагоди якого в Соборі виставлено для молитовного почитання образ Серця Христового, автором якого є Софія Шептицька, мати Праведного Митрополита Андрея. В часі чувань перед цим образом вірні звершили Молебень до Христа Чоловіколюбця, Вечірню, молитву вервиці за мир, Акафіст до Господа Нашого Ісуса Христа. Відтак вірні звершили похід зі свчками до пам’ятника Митрополиту Андрею.

До чувань долучився також преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Разом із присутніми він взяв участь у молитовній ході, а пізніше очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube