Вибори настоятельки Згромадження Дочок Матері Божої Неустанної Помочі у Новояворівську

30 травня 2018 року у головному домі Згромадження Дочок Матері Божої Неустанної Помочі у Новояворівську відбулися вибори настоятельки Згромадження.

Це Згромадження єпархіального права, отже у виборах  взяли участь представники Архиєпископа і Митрополита Львівського – Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник та Протосинкел Львівської Архиєпархії, та єрм. Юстин Бойко, Синкел у справах монашества.

Виборче засідання розпочалося Божественною Літургією у храмі свв. апостолів Петра і Павла у Новояворівську отців редемптористів, при якому також служать сестри Згромадження. Літургію очолив Преосвященний владика Володимир у співслужінні єрм. Івана Горбаня, ігумена монастиря та настоятеля храму, і єрм. Юстина Бойка.

У часі проповіді Преосвященний владика звернув увагу на те, що у кожному християнському виборі повинна бути відкритість на дію Духа Святого. І хоча люди, які очолюють монашу спільноту змінюються, то не змінюється ціль монашого життя – молитва і служіння.

Після Літургії сестри, уповноважені до голосування, разом з представниками Архиєпископа розпочали вибори. На початку владика Володимир звернувся з коротким словом, а опісля єрм. Юстин Бойко роз’яснив присутнім канонічну процедуру виборів настоятельки Згромадження.

В результаті голосування абсолютною більшістю голосів настоятелькою Згромадження Дочок Матері Божої Неустанної Помочі терміном на чотири роки обрано сестру Ґеорґію (Галину) Бесагу.

Оголошення результатів виборів відбулося у монастирській каплиці. Владика Володимир привітав новий провід Згромадження, а водночас висловив вдячність сестрі Михаїлі Довгунь, яка дотепер сповнювала служіння настоятельки Згромадження.

Виборче засідання завершилося урочистим многолітствієм та спільною фотографією.

Інформаційна довідка

Сестра Ґеорґія (Галина) Бесага народилася 23 липня 1974 р. у с. Салаші Яворівського району Львівської області.

До монастиря вступила у 1997 р. З 2009 р. до 2012 р. була настоятелькою Товариства Дочок Матері Божої Неустанної Помочі. З 2012 р. до 2014 р. сповняла служіння магістри новіціату.

29 грудня 2015 року декретом Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, Товариство було підняте до рангу Згромадження.

Зараз сестри виконують своє служіння при храмі свв. апостолів Петра і Павла у Новояворівську та при храмі Успіння Пресвятої Богородиці в с. Страдч, Яворівського району Львівської області. Також вони провадять порадню для родин при парафії Вознесіння Господнього у м. Львів.

Повідомив єрм. Юстин Бойко, Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube