ІV модуль формаційного проекту «Покликані до любові та витривалості»

30 травня 2018 року для освітян Львова відбувся ІV модуль формаційного проекту «Покликані до любові та витривалості».

Учасники проекту побували у монастирі святого Герарда в Кохавино (смт. Гніздичів Жидачівського району). Тут сестра Георгія Припутницька розповіла про цілісну формацію педагога через духовне зростання впродовж життя та ознайомила із запобіжною системою Дона Боско як сучасним шляхом до доброго виховання.Також освітяни почули науку навчання від отця Йоана Лубіва та розповідь про Гніздичівський монастир та відпустову місцевість від брата Антонія.

На завершення семінару Олександра Гурин презентувала учасникам проекту інформаційно-методичний посібник та провела квест визначними місцями Гніздичева.

Джерело: Фейсбук-сторінка Навчально-методичного центру освіти м. Львова

Освітньо-методичний центр імені о. Ю. Дзеровича Львівської Архиєпархії в співпраці з різними освітніми інституціями у 2017-2018 навчальному році запропонував для вчителів Львівщини формаційний проект «Покликані до любові і витривалості». Програму курсу розробила Комісія в справах освіти і виховання УГКЦ, яку розглянув і схвалив Інститут модернізації змісту освіти при МОН України. 1 грудня 2017 року в центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького відбувся перший модуль програми, а 30 травня 2018 року – завершальний четвертий модуль та вручення сертифікатів під благословенням Пресвятої Богородиці в Кохавино

 

Щиро дякуємо за співпрацю Навчально-методичному центру освіти міста Львова, а саме методистам пані Тетяні Москві та пані Олександрі Гурин.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube