Празник П`ятидесятниці з владикою Володимиром у Архикатедрі Львівської Архиєпархії

Увечері в переддень П`ятидесятниці, 26 травня 2018 року, Преосвященний владика Володимир очолив Велику Вечірню із Литією у Соборі св. Юра у Львові.

Світлини

В сам день П`ятидесятниці, 27 травня, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії звершив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні духовенства Собору. Під час цього Богослужіння діти, що готувалися при парафії Архикатедрального храму приступили вперше до Таїнства Покаяння та до урочистого Святого Причастя.

Також в часі Літургії відбувся Чин рукоположення у пресвітери диякона Володимира Дяка. Тому в цей  день, коли Церква святкувала день свого народження, отримала нового священика, і це для Христової Церкви завжди подарунок від Господа Бога.

Перед початком Божественної Літургії владика Володимир освятив нові Архиєрейські ризи, подаровані жертводавцями: див. світлини.

Світлини

В той же день, 27 травня, увечері Преосвященний владика Володимир очолив Вечірню із коліноприклонними молитвами. В часі Богослужіння відбувся обхід з копією чудотворної Теребовлянської ікони Пресвятої Богородиці довкола храму, а відтак її було урочисто винесено на площу Святого Юра, де перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею священнослужителі та всі вірні разом помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці. Під час Богослужіння особливу увагу звернули на молитву за щасливе майбутнє подружнє життя молодих людей, які бажають вийти заміж чи одружитися. Ікона традиційно була оздоблена квітами та вельоном, і її супроводжувала Марійська Дружина, молодь та парафіяни Собору.

Опісля спис чудотворної ікони було виставлено до почитання в центрі храму, аби всі вірні могли помолитися і приступити до неї.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube