В Коломиї відбувся міжєпархіальний турнір з волейболу

21 травня 2018 року, після поминальної Панахиди на могилі владики Миколая (Сімкайла), у спортивному залі молодіжного центру «Коломийщина» відбувся І Всеукраїнський міжєпархіальний турнір з волейболу. Свого часу світлої пам’яті владика Миколай присвячував цій справі значну частину свого життя. Навколо товариських ігор єпископ гуртував молодь та священиків, популяризуючи спорт. Власне тому турнір і приурочили пам’яті владики.

У змаганнях взяли участь священики та диякони УГКЦ із Івано-Франківської та Львівської Архиєпархій, а також Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовськівської, Стрийської та Коломийської єпархій.

Організаторами змагань виступили референти Відділу душпастирства спорту єпархій УГКЦ за підтримки почесного голови обласної організації ФСТ «Спартак» Михайла Стефанківа. Від імені товариства Михайло Сефанків вручив владиці Василію та протосинкелу єпархії о. Роману Кіцелюку іменні футболки та підготував нагороди для команд.

На початку з привітальним словом до учасників команд звернувся  Преосвященний владика Василій, єпископ Коломийський, та о. Олег Кобель, голова відділу душпастирства спорту. Присутніми на відкритті були й почесні гості, серед яких представники влади та титуловані спортсмени.

Після урочистого відкриття розпочався сам турнір. За результатами змагань у турнірній таблиці команди розташувались таким чином:

І місце здобули господарі майданчика – гравці Коломийської єпархії

ІІ місце – команда Івано-Франківської Архиєпархії

ІІІ місце – Стрийська єпархія

ІV місце – Сокальсько-Жовківська єпархія

V місце – Самбірсько-Дрогобицька

VI місце – Львівська Архиєпархія

По завершенню почесний голова обласної організації ФСТ «Спартак» Михайло Стефанків разом з єпископом вручив командам медалі та грамоти. Після чого було відзначено кращих гравців окремими нагородами.

Наостанок владика ще раз подякував командам за гру і пригадав, що цей турнір має на меті визначити не тільки першість, але й зміцнити товариські зв’язки та пропагувати здоровий спосіб життя.

Джерело: прес-служба Коломийської єпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube