Мандрівна фотовиставка Карітасу Львова «Особливі історії особливої молоді» експонується у Стрию

22 травня 2018 року у приміщенні Меморіального комплексу «Борцям за волю України» (Стрийський краєзнавчий музей «Верховина») відбулось відкриття мандрівної фотовиставки «Особливі історії особливої молоді», яку організував БФ «Карітас – Львів УГКЦ» у партнерстві з Карітасом Стрия та за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

На виставці представлені портретні фото користувачів «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас – Львів УГКЦ». Фотовиставка має на меті привернути увагу суспільства до людей з особливими потребами і показати через засоби фотомистецтва їх внутрішній світ, сповнений краси і любові. Підтримка громадськості для особливої молоді дуже важлива, а інтеграційні заходи допомагають зрозуміти їх та подолати несприйняття.

Головними героями заходу стали молоді люди з особливими потребами. Гостей гостинно зустріла директор Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» Галина Верес. Керівник «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» Карітасу Львова Марія Чучман розповіла про діяльність Центру, де створений дружній простір для молоді з особливими потребами. Вона звернула увагу присутніх на емоції, які передають фотографії, на погляд, усмішку, очі, які свідчать про відкритість і внутрішню душевну красу молоді. Фотомитець Катерина Птаха відкрила секрети творчого процесу і цікавої співпраці з особливими молодими людьми. Від Департаменту внутрішньої та інформаційної політики присутніх привітала Марта Дармограй. Своїми враженнями поділилась також Наталя Пак, яка працює з особливою молоддю у Карітасі Стрия. Душевними піснями привітали присутніх представники Стрийського вищого художнього училища. Опісля відбулось святкове пригощення.

Повідомила п. Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ «Карітас – Львів УГКЦ»

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube