Вшанування Львівської ікони Пресвятої Богородиці

20 травня 2018 року у Львівській Архиєпархії відбулася ще одна визначна подія, пов’язана з вшануванням Пресвятої Богородиці, прославленої у Львівській іконі, а саме – в храмі свв. Ольги і Єлизавети було освячено каплицю, в якій поміщено Львівську ікону Богородиці.

Після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив МитрополитЛьвівський Високопреосвященний владика Ігор, було зачитано Грамоту про передачу копії ікони Матері Божої храму свв. Ольги і Єлизавети, та прочитано молитви на благословення каплиці. Завдяки благословенню Архиєрея та старанню о. Павла Цвьока, Синкела у справах мирян, Львівська Архиєпархія УГКЦ отримала чудовий спис цієї Богородичної ікони для почитання вірними. Сьогоднішня ж подія освячення новоспорудженої каплиці стала можливою завдяки відданій та клопіткій праці адміністратора храму о. Івана Галімурки.

Урочистості недільного дня завершив хресний хід навколо храму із несенням Львівської ікони Богородиці. Також, з нагоди архипастирського візиту Митрополита Львівського Ігоря, в часі Літургії було нагороджено правом носити набедреники  двох сотрудників храму – о. Ігоря Калаша та о. Ігоря Демківа; а церковних працівників – подячними Митрополичими грамотами

Повідомив о. Павло Цвьок, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії

Світлини п. Василя Корпана

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube