Засідання Пасторального відділу

У вівторок, 15 травня 2018 року, на відбулося засідання Пасторального відділу Курії Львівської Архиєпархії спільно з благодійною організацією «Фундація духовного відродження».

Учасники зустрічі обговорили питання написання проектів пасторальної діяльності в парафіях, аналіз проробленої за квартал праці, служіння в Курії; також піднімалося питання про великоднє служіння на цвинтарях Львівської Архиєпархії, поминання усопших священиків Архиєпархії.

Обговорили також прощу до Страдчу, зокрема, дитячу прощу з нагоди Дня захисту дітей; духовні вправи для медиків, що відбуватимуться восени 2018 року.

Сестра Георгія Припутницька підняла питання про християнське виховання та християнську етику. Зокрема, сьогодні відбудеться круглий стіл в Малій сесійній залі міської ради, де директори шкіл, вчителі християнської етики, священики різних конфесій будуть обговорювати справу християнського виховання в школах та вдома, і на різних рівнях задля запобігання небезпеці «виключення» Бога із освітніх закладів.

В часі зустрічі було нагороджено грамотою від Вископреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа та Митрополита Львівського та правом носити набедреник о. Любомира Гладюка в подяку за довголітнє та ревне служіння в уряді голови Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії. А також подячну грамоту отримали Тарас та Ірина Косар за працю в Молодіжній комісії, оскільки зараз вони перейшли на інше служіння в нашій Церкві.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube