Духовенство Львівської Архиєпархії взяло участь у прощі духовенства до Перемишлян

Сьогодні, 9 травня 2018 р., відбулась проща духовенства до Перемишлян, міста, в якому довгий час звершував своє служіння блаженний священномученик нашої Церкви о. Омелян Ковч, що є проголошений покровителем душпастирів УГКЦ.

В цій прощі взяло участь також духовенство Львівської Архиєпархії на чолі із Преосвященним владикою Володимиром, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії УГКЦ.
На початок прощі присутні молились молебен до блаженного священномученика Омеляна в храмі святого Миколая, де впродовж 21-го року звершував служіння і душпастирську працю новомученик.
Відтак у храмі святого Володимира і блаженного священномученика Омеляна розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Високопреосвященний владика Володимир, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський. Архиєрею співслужили: Високопреосвященний владика Василій, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський, Преосвященний владика Василій, Єпарх Коломийський, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, Преосвященний владика Григорій, Єпископ-помічник Дрогобицько-Самбірської єпархії, Преосвященний владика Василій, Екзарх Харківський та Преосвященнний владика Богдан, Єпископ-помічник Стрийської єпархії, а також присутні на прощі священнослужителі.

Джерело інформації: Офіційний сайт Стрийської Єпархії УГКЦ.

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube