Празник святого великомученика Юрія Переможця

В день свята святого Юрія Переможця, 6 травня 2018 року, Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор звершив у Архикатедральному Соборі святого Юра служіння Архиєрейської Божественної Літургії у співслужінні Преосвященного владики Василія, Екзарха Харківського, Преосвященного владики Богдана, Єпископа-помічника Стрийської єпархії, Преосвященного владики Григорія, Єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії,  Преосвященного владики Володимира, Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії, та численного духовенства.

Слово проповіді виголосив Преосвященний владика Василій, Екзарх Харківський. Зокрема підкреслив, що наша віра може помирати, якщо її не підживлювати Божим Словом. Наголосив, що правдиве християнське життя без участі в житті Церкви Христової є неможливе. Проповідник також коротко переповів історію мужності і сили віри святого Юрія Переможця, що перед імператором Римської імперії в поганській божниці сказав лише одне слово: «Ісус», від якого усі статуї ідолів попадали додолу і порозбивалися.

Після Божественної Літургії відбулось освячення води та окроплення вірних, які численно прибули до Архикатедрального Собору святого Юра на моління.

Світлини

Прес-служба Курії ЛА УГКЦ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube