Чергова група членів товариства «Воїни Христа Царя» склала присягу послуху

28 квітня 2018 року в парафіяльній церкві Різдва св. Івана Хрестителя села Золочівка чергова група членів Товариства християнського життя «Воїни Христа Царя» склала присягу послуху Архиєпископу і Митрополиту Львівському перед делегатом Митрополита Преосвященним Владикою Володимиром, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії.

Свою присягу члени Товариства склали в часі молебню до Христа Чоловіколюбця. Після складання присяги владика Володимир звернувся зі словом до членів Товариства, у якому привітав членів Товариства, наголосивши на особливій вазі і благословенні присяги Господеві: «Присяга не означає що ось ми собі щось вигадали як ми будемо старанно служити. Ні. Ми лише Богові віддаємо частинку того, чим Він нас обдарував. Найперше наше життя, наш час, наші певні навики, наші таланти. І нехай Бог, Який розпочав у Вас добре діло, його й довершить».

Від імені членів Товариства подячне слово владиці Володимиру та Високопреосвященному владиці Ігорю виголосив о. Віталій Барабаш – духівник Товариства християнського життя «Воїни Христа Царя».

Після Богослужіння Преосвящений владика поспілкувався у неформальній обстановці із членами Товариства.

Довідка

Товариство християнського життя «Воїни Христа Царя» заснував Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор 15 жовтня 2013 року. Основною місією Товариства є реалізація християнського ідеалу святості у щоденному житті та пропагування християнських цінностей і християнської культури життя. Товариство на цей час  має свої осередки у Львові та Золочеві.

Світлини

Джерело:  Католицький Оглядач

Світлини.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube