ЦОС провів щорічний великодній Фестиваль

12 квітня 2018 року місія “Центр Опіки Сиріт” Львівської Архиєпархії провела щорічний масштабний Фестиваль “Великодні забави для дітей”. Цьогоріч у фестивалі було задіяно понад 600 учасників.

Світлий четвер дня місії це велике святого, на якому організація збирає молодих та активних християн, щоб в родинному колі вітати Христове Воскресіння. Цього року Великодні забави відбулися на території Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Українського Католицького Університету, вул. Хуторівка 35. В цей день гарно провести час приїхали діти з Спеціалізованої школи-інтернат м. Рава-Руської; Краковецької школи-інтернат; НРЦ “Світанок”, с. Гірник; Журавнівської санаторної школи-інтернат, районного дитячого будинку “Рідний Дім” Золочивської районної ради; НРЦ “Мрія”; Винниківська санаторна школа-інтернат; Дитячого будинку “Добре серце”; НРЦ Святого Миколая; Загальноосвітня школа-інтернат №2; з п’яти дитячих будинків сімейного типу, дитячого хору “Ангелики” та вівтарна дружина Гарнізонного храму.

Дана акція не відбувається без численних  аніматорів, які щоразу забавляють малечу різноманітними іграми, бансами, а саме: САД БоскоОраторія катехитична школа святого Домініка СавіоНВК “Школа – Гвмназія “Шептицьких”Світло Христа, Ίχθύς, Quo vadisУкраїнська Молодь – ХристовіВолонтерський простір “DoBro”, Марійська дружина молоді при ц. св. Онуфрія, аніматори Зіслання Святого Духааніматори при ц. Христового Воскресіння, СГО “Милосердя”, Аніматори Собору Івана Хрестителя, а також курсанти Національної академії сухопутних військ.

Програма Фестивалю “Великодні забави для дітей – 2018” була як завше насиченою і цікавою. Збір дітей розпочався в 9:30, а в 10:00 усі спільно молилися Божественну Літургію, яку очолив отець Ярослав Максимців. Усі учасники мали нагоду приступити до Тайни Сповідді та Причастя. Опісля всі почимчикували на майстер-класи, на яких дітвора виготовляла цікаві вироби на пасхальну тематику. Наступним пунктом програми були запальні гаївки, які проводив Дитячий телевізійний театр «Юрашки». Після смачного обіду на усіх чекала одна з важливих частин Фестивалю “Великодні забави для дітей – 2018”, а саме конкурсна програма.

У 2017 році великодні забави перейшли у формат Фестивалю, метою якого є ознайомити дітей із традиціями святкування Великодня одного з етнографічних районів України. Також важливим пунктом заходу є конкурсна програма, на якій вихованці навчальних закладів мають нагоду представити свій виступ на тему “Пасхальна композиція” та боротися за цінні призи. Цього року виступів було 15, які оцінювалися вельми шановним журі, а саме: Наталя Колодна – Дитяча планета, Остап Стахів – громадський діяx, Оксана Кулик – представник компанії “Львівські Ярмарки”, Оксана Солук – експериментальний кондитер та Максим Туганов – один із засновників української компанії “Фолк Мода”. Під час конкурсної програми організатори разом з переможцями минулорічного фестивалю пізнавали Великдень на Поділлі. Команди учасників боролися за перемогу з усіх сил, представляючи свої акторські вміння, танці, декламування віршів та співи. Результатами конкурсу є такі:

Серед спеціалізованих закладів перше місце і цікаву поїздку на майстер-клас в м. Тернопіль, який проведе Етномайстерня “Коза Дереза”, виборов Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая. В номінації “Глядацькі симпатії” перемогли діти з ДБСТ, що на вул. Тракт Глинянський та отримали можливість взати участь у майстер-клас по виготовленні піци в ресторану «Піца Челентано». III місце посіли дві команди з Школи-інтернат м. Рава-Руської та НРЦ “Світанок”, с. Гірник та приз квитки в Дитячу Планету. Винниківська санаторна школа-інтернат посіла II місце та отримала ексклюзивні вишиванки від “Фолк Мода”. Ну, а I місце, можливість бути співорганізатором “Великодніх забав для дітей – 2019”, символ фестивалю та скриньку для добрих справ від етномайстерні “Коза Дереза”, виборола Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2.

Місія “Центр Опіки Сиріт” має гарну традицію відзначати волонтерів руху “Руки Допомоги” почесними футболками волонтера. Цьогоріч відзначили Андріану Баран та Володимира Марциненка .

Фестиваль “Великодні забави для дітей-2018” залишив на обличчях дітей, молоді приємні посмішки та радість Христового Воскресіння!

 

 

Джерело: Офіційний ресурс “Центру Опіки Сиріт”

ФОТО Джерело 1

ФОТО Джерело 2

ФОТО Джерело 3

ФОТО Джерело 4

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube