Передвеликодні реколекції для волонтерів Центру опіки сиріт

З 23 по 25 березня 2018 року волонтери місії «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ мали духовну віднову, яку проводив настоятель Храму Святого Архистратига Михаїла національної Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного у Львові, отець Андрій Хомишин.

У п’ятницю молодь разом з отцем помандрувала в Тисовець, спортивний комплекс Міністерства Оборони України і місце тренувань Олімпійської збірної України. По приїзді усі дружньо повечеряли та розпочали реколекції переглядом фільму «Святий Вінсент». Субота розбудила учасників реколекцій гарним видом з вікна. Поснідавши, усі дружньо відправились у сусіднє село Орявчик, на Божественну Літургію в храм Святого Миколая. Настоятель храму отець Олексій з прихожанами прийняли дуже тепло молодь. Впродовж дня волонтери мали відпочинок з Богом, прогулянки, спільні молитви: Молебень та Вечірня, розмови.

Під час реколекцій о. Андрій підкреслив, що Наша віра – це наші особисті вибори. Для прикладу він навів книжку «Семиярусна гора», автор Томас Мертон. Цю книжку називають «сповіддю сучасного святого Августина». В ній непересічний митець та інтелектуал, розповідає власну історію пошуку Бога та віднайдення покликання. Також реколентант підмітив, що ми маємо приймати своє життя через перспективу Божої любові, надіятись на Бога, дотримуватися Його заповідей. На завершення дня перегляд фільму «Мирний воїн».

В останній день, неділю, волонтери спільно помолились Божественну Літургію та відправились в дорогу додому з багажем думок питань та відповідей на них.

Джерело: Інформаційний портал Медіа-Центр ЦОС

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube