Дияконське рукоположення Ігоря Грета

25 березня 2018 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відвідав смт. Шкло на Яворівщині.

Преосвященний владика звершив Архиєрейську Божественну Літургію в Храмі святого Миколая, в часі якої рукоположив у дияконство піддиякона Ігоря Грета.

Це вперше в історії села та храму тут відбулось дияконське рукоположення.  Тому для громади це була справді пам’ятна подія. Владику урочисто зустрічали діти з віршами, піснею та трояндами, а молодь – з короваєм. Також  владику зустрічали сотрудник Храму о. Василь Урбанович разом із запрошеними священиками. З цієї особливої нагоди до Шкла завітали і представники ректорату Львівської Духовної Семінарії Святого Духа о. Михайло Лесів (віце-ректор), о. Іван Глова (префект) та о. Андрій Стасів (духівник).

По завершенні Богослужіння о. Василь Урбанович та новорукоположений диякон подякували владиці за душпастирський візит та звершене на парафії дияконське рукоположення. Від імені парафіян з подячним та вітальним словом також звернулась п. Мирослава Палій.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube