Молитва, піст і святе Таїнство Покаяння – основні теми розважань на дні духовної віднови для батьків учнів Школи-гімназії Шептицьких

Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, спільно молився і спілкувався із батьками учнів НВК «Школа-гімназія Шептицьких» на дні духовної віднови в стінах Львівської Духовної Семінарії.

День духовної віднови 24 березня 2018 року розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний владика Володимир. Після Літургії в часі спільного чаювання батьки поділилися, що прийшли на день духовної віднови, щоб залишити весь тягар, який щодня тисне і з’їдає душу, щоб просто побути і наповнити серце Божим Словом, щоб дізнатися чогось нового.

Відтак на реколекційній науці Преосвященний владика закцентував на важливості молитви, посту і таїнства покаяння – середниках, які служать для відречення від диявола і від гріха. «Ми часто боїмося бути собою. Але саме у Таїнстві Покаяння людина стає самою собою!» – сказав владика Володимир.
Присутні були вдячні Преосвященному владиці, що поділився Словом Божим, створив радісну атмосферу та гарний настрій.

Світлини
ВІДЕО: Проповідь владики Володимира
Прес-служба Львівської Архиєпархії УГКЦ.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube