Екореферент зустрівся з учнями школи с. Новосілки

Відбулася ще одна зустріч о. Миколи Пришляка, голови Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії, з учнями загальноосвітньої школи с. Новосілки Золочівського району Львівської області. Отець-еколог мав за мету розповісти учням про Всеукраїнську екологічну акцію «Здай макулатуру – збережи дерево».

Школярі були уважними та готовими взятися до цієї Богоугодної справи. Багато з них згадували, що на горищі чи в кладовій мають такий матеріал, що з роками міг би пропасти, а завдяки акції він перетвориться в красивий сад біля школи. Екосвященик наголосив: «Сьогодні ми всі перебуваємо в дуже важливому часі для кожного християнина – в часі святого Великого посту, який заохочує нас до молитви та добрих справ. Зібрати макулатуру в домі, не дати пропасти цінному Божому дару і завдяки праці посадити сад – це добра та приємна справа, яка робить нас та природне довкілля кращими та приємними Богові та людям».

Акцію також виявили бажання підтримати місцеві вчителі на чолі з директоркою школи п. Любомирою. Вони пообіцяли проконтролювати цей важливий процес, щоб він мав якнайкращий результат.

На завершення о. Микола висловив сподівання, що сад, завдяки зібраній макулатурі, буде красивим та великим.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube