Всеукраїнська екологічна акція «Здай макулатуру – збережи дерево»

В гімназії «Євшан» (м. Львів, вул. Любінська, 93-А) вже декілька днів триває Всеукраїнська екологічна акція «Здай макулатуру – збережи дерево». Голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Микола Пришляк навідався до цього навчального закладу, щоб обговорити деталі акції, розповісти більше про неї та заохотити до цього доброго Божого діла.

Радо зустріла екосвященика директор гімназії п. Божена Назар, котра активно разом із своїми учнями долучилася до спільної справи. Отець наголосив: «Маємо надію, що ця акція – початок доброї співпраці між гімназією та екологічною церковною структурою. Адже саме молодь є тією рушійною силою, яка зможе виправити екологічні проблеми сьогодення, усвідомлюючи, що світ є створений Богом».

В стінах гімназії Всеукраїнською акцією займається учнівське самоврядування. По завершені заходу школярі мають на меті виручені кошти витратити на добрі справи, а також прикрасити цей Богом створений світ деревами, як нагадування всім, що 60 кг зібраної макулатури – одне збережене дерево в наших лісах.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії  з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube