Екологічна Хресна Дорога в Немирівському деканаті

16 березня 2018 року на парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Вербляни Немирівського протопресвітерату Львівської Архиєпархії о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології, разом із вірними та отцем-деканом Ігорем Кунцем молилися екологічну Хресну Дорогу.

Перш ніж розпочати моління, о. Ігор представив екосвященика, який в свою чергу подякував за запрошення та пояснив вірним особливість такої молитви: «Ця екологічна Хресна Дорога є за структурою тією ж Хресною Дорогою, яку зазвичай ми молимося. Її особливість полягає лише в тому, що вона заохочує нас задуматися над певною категорією гріхів, які ми бува чинимо щодо нашого природного довкілля. Як важливо людині ХХІ століття усвідомити, що особисто від неї залежить, як буде виглядати планета Земля, чи будуть обкрадені в майбутньому діти та онуки, чи все ж таки вона є добрим господарем (чи господинею) і залишить добру екологічну спадщину своїм рідним».

Також отець-еколог говорив і про актуальні екологічні гріхи, такі як спалювання сухої трави,використання штучних квітів та вінків тощо.

На завершення о. Микола роздав вірним банери та буклети на екологічну тематику.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube