Екологічна зустріч зі священиками Яворівського деканату

15 березня 2018 року відбулася ще одна екологічна зустріч голови Комісії з питань  екології у Львівській Архиєпархії о. Миколи Пришляка зі священиками Яворівського протопресвітерату.

На цій зустрічі отець-еколог говорив про актуальні екологічні проблеми та можливості їх вирішення. Він наголосив: «Ми, як Церква, маємо обов’язок показати гарний приклад бережливого ставлення до природного довкілля, з усвідомленням того, що це є створіння Боже, наш спільний дім, за який несемо відповідальність. Священик є тим, хто навчає правд Віри, хто говорить, що все, що нас оточує – створене Богом. А ми, як люди, покликані все це створіння «порати і доглядати», як навчає нас Святе Письмо».

Було наголошено, що саме від духовенства на сьогоднішній день залежить кількість вінків та штучних квітів на цвинтарі перед Великоднем і на наших християнських похоронах.

Отцям було представлено цьогорічну Великопосну ініціативу «Екологічне навернення для порятунку створіння». Крім того, екосвященик заохочував усіх присутніх залучати місцеві школи до участі у всеукраїнській акції «Здай макулатуру – збережи дерево».

На завершення зустрічі отці Яворівського протопресвітерату отримали буклети та банери екологічного змісту.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube