У Брюховичах відбулися реколекції Курії Львівської Архиєпархії

9 – 11 березня 2018 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі Львівської Архиєпархії «Світлиця» (с. Брюховичі, вул. Широка, 4) відбулися Великопосні реколекції для працівників Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Реколектантом став о. Павло Дроздяк – місіонер Божого милосердя, координатор стратегії розвитку УГКЦ 2020 «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», керівник прес-служби Курії Львівської Архиєпархії, Капелан ЛМР, сотрудник Архикатедрального Собору святого Юра. У контексті основної теми реколекцій «Руйнування п’єдесталів» реколектант разом із учасниками розмірковував про сокрушення серця, перемогу над власним егоїзмом та відкриття себе, необхідні для примирення з Богом.

Також учасники реколекцій мали нагоду відпочити, поспілкуватися і ближче познайомитися одне з одним, молитовно порозважати над Святим Письмом із п. Вірою Ценглевич, головою Катехитичної комісії ЛА, взяти участь у багатьох Богослуженнях, а ще – приступити до тайни Покаяння.

Супроводжували Богослуження співом та займалися з дітьми працівників Курії брати-семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа Мар’ян Гринер та Орест Єлізаров.

У реколекціях також взяв участь Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, Протосинкел ЛА та керівник  персоналу Курії. Він молитовно супроводжував учасників реколекцій, разом із ними розважав над науками та очолював Богослуження.

Завершилися реколекції вже традиційною хресною ходою вулицями Львова у Хрестопоклінну неділю.

ФОТОРЕПОРТАЖ:

Опубліковано Вірою Ценглевич 11 березень 2018 р.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube