Карітас Львова презентував фотовиставку «Особливі історії особливої молоді» з плейбек-театром

6 березня у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (м. Львів, пл. Ринок, 9) відбулось відкриття фотовиставки «Особливі історії особливої молоді». На виставці були представлені 23 фотографії осіб, котрі відвідують «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» Благодійного фонду «Карітас – Львів УГКЦ». Фотографії відкривають внутрішній світ особливої молоді, де вони сповнені надії і оптимізму у гармонії з природою. У приміщенні конференц-залу бібліотеки чисельно зібрались молодь з особливими потребами, їх батьки, друзі. Відкриття виставки благословив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Владика звернувся до присутніх, підкресливши особливу місію кожної людини тут на землі. Від департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА виступила п. Леся Корнат. У своєму відеозверненні фотомитець Катерина Птаха, роботи якої презентувались на виставці, розповіла, що під час фотосесії намагалась аби молодь відчула тепло і радість. Керівник «Центру дозвілля…» Марія Чучман та соціальний педагог Наталя Загайко презентували понад 16-літню діяльність проекту: працетерапія (виготовлення намиста, вишивання картин бісером і нитками, ткацтво, оздоблення різдвяних свічок, листівок), цікаве дозвілля (відвідування ковзанки, цирку, театру), оздоровлення у літніх таборах в горах і на морі, арт-терапія. З вітальним словом виступила заступник директора Карітасу Львова Ольга Момот і керівник бібліотеки Тетяна Прокопець.

Чудовим завершенням вечора став виступ плейбек-театру «Всі свої», які у формі перформансу спонтанно розіграли історії, які прозвучали від друзів, батьків та особливої молоді. Присутні побачили живу історію Насті, котра вперше побувала в горах і була захоплена їх красою, споглядаючи її зверху з крісла підйомника; Юлі, яка взяла участь у кастингу на роль Дюймовочки; Назара, який нерозлучний зі своїми кольоровими стрічками і ділиться щирою любов’ю з усіма ближніми; Галі на прізвище Жук, яка зіграла роль жука. Кожен присутній отримав також чудовий солодкий подарунок – тістечко з глазур’ю і побажанням, до виготовлення яких долучалась особлива молодь. Фотовиставка триватиме впродовж двох тижнів.

Повідомила п. Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ «Карітас – Львів УГКЦ»

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube