Стратегічне планування церковних освітніх інститутів

27 та 28 лютого 2018 року в Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської Архиєпархії «Світлиця» відбулося стратегічне планування Методично-освітнього центру ім. Дзеровича ЛА УГКЦ спільно з представниками Віденського церковного педагогічного інстиуту з Відня (Австрія), Комісією освіти та виховання УГКЦ  та працівниками освітньо-виховних закладів України.

Ми є свідками багатьох змін, що впливають на процеси виховання і освіти. Через швидкі соціальні та технологічні зміни, ресурси накопиченого досвіду швидко знецінюються. Змінюються також системи цінностей i чутливість дорослих людей, а також дітей і молоді. Варто усвідомлювати, що католицькі школи по всьому світі не є конкурентами чи альтернативою державним школам, а доповнюють їх християнськими цінностями. Католицькі школи вбачають свою місію і завдання перед дітьми і молоддю, перед сім’єю і суспільством – у Церкві, слухаючи її вчення, щоб були місцем здобування знання і віри.

Спільне обговорення перспектив розвитку, ділення досвідом та стратегічне планування мають стати поштовхом до створення все нових католицьких шкіл, а методично-освітній центр доброю основою та підтримкою.

http://www.kphvie.ac.at/home.html

http://www.edu-ugcc.org.ua

Інформацію надала Референтура у справах освіти і виховання

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube