Організаційна зустріч волонтерів місії “Центр Опіки Сиріт”

26 лютого 2018 року відбулася організаційна зустріч волонтерів місії “Центр Опіки Сиріт” Львівської Архиєпархії  УГКЦ. Капелани місії, о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський підняли на обговорення ряд питань:

  1. 23-25 березня відбудуться реколекції для волонтерів, які проведе о. Андрій Хомишин – військовий капелан. Духовна віднова відбудеться в с. Тисовець, вартість проживання 340 грн. Зголошуватися можна до о. Тарас Мисяковського – 0985281951
  2. 26 березня в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла волонтери місії організовують Хресну дорогу для парафіян і усіх бажаючих. Необхідна допомога у організації та проведення Хресної дороги. Хто б з волонтерів хотів допомогти звертайтеся до о. Романа Прокопця – 0972953606.
  3. Впродовж Великого Посту капелани та волонтери завітають до дітвори у школи-інтернати, навчально-реабілітаційні центри та дитячих будинків з Хресною Дорогою.
  4. 30 березня волонтери “Руки Допомоги” святкують своє День Народження! Усіх запрошуємо на святкування. Деталі згодом.
  5. Усі ми готуємось до зустрічі з Воскреслим Ісусом. Отож, 12 квітня 2018 року відбудуться наші щорічні Великодні забави. Ми чекаємо понад 400 дітей, тому заохочуємо активну молодь, яка готова долучитися до організації. У заході заплановано розкриття однієї із етнічних груп, майстер-класи, концерт, гаївки, ігри.

Кожен може долучитися до цієї спільноти і разом робити добрі справи. Капелани та волонтери місії організовують багато проектів та цікавих поїздок. На реалізацію усіх цих подій необхідно багато рук. Тут кожний зможеш попробувати свої сили в новій сфері, отримаєш багато друзів та знайомств.

Повідомляє Медіа-Центр ЦОС

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube