Владика Володимир: «Майдан просить нас творити таке богослов’я, що вчить усіх бути святими»

«Святість нас не робить фанатами, а нормальними людьми. Майдан просить нас творити таке богослов’я, що вчить усіх бути святими» – підсумовуючи дискусію «Церкви Майдану. Що змінилось?» в рамках міського медійного проекту «Духовна велич Львова», яка відбулась 23 лютого 2018 року, сказав преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Архиєрей також наголосив, що «Майдан боровся не проти чогось і не за когось, але за певні цілі, дорога до яких триває і досі». Преосвященний владика застеріг усіх, хто сьогодні мають прагнення іти до влади, що коли б хтось робив собі піар на людському горі – це страшна трагедія. Трагедія також тоді, коли до храму маса людей іде по свячену воду і лише одиниці – до Бога, що часто зображено на ілюстраціях, поширених в соцмережах.

Окрім преосвященного владики Володимира виступали о. д-р. Михайло Димид, професор кафедри пасторального богослов’я УКУ, преосвященний владика Едвард Кава, єпископ-помічник Львівської Архидієцезії РКЦ, преосвященний Владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП та п. Мирослав Маринович, проректор УКУ. До дискусії долучились також представники духовенства РКЦ, Вірменської Церкви, УАПЦ, протестантських церков, представники міської влади, громадськості, жителі міста.

Опубліковано Львівська Архиєпархія УГКЦ 23 лютого 2018 р.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube