Молитва у Всесвітній день онкохворої дитини

14 лютого 2018 року, напередодні Всесвітнього дня онкохворої дитини, який відзначають щороку 15 лютого, в Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні (вул. Дністерська, 27) відбувся молитовний захід, під час якого о. Михайло Шкрібинець, головний медичний капелан лікарні та о. Сергій Білоконь, голова референтури медичного капеланства Львівської Архиєпархії, звершили молебень до Пресвятої Богородиці та Чин освячення води, якою благословили присутніх працівників медичного закладу, а також батьків діточок, які страждають на цю недугу.
На завершення о. Сергій передав вітання від Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря, та подякував о. Михайлу за його сумлінне служіння потребуючим опіки вірним – маленьким пацієнтам з їхніми батьками, а також усім працівникам лікарні, які шляхом неймовірних зусиль рятують життя “маленьким ангеликам”, враженим страшною недугою.
Після цього о. Михайло від себе особисто, братів-семінаристів, та всіх присутніх передав Високопреосвященному владиці Ігорю ікону Пресвятої Богородиці із відбитками долонь маленьких пацієнтів на зворотній стороні.

СВІТЛИНИ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube