У Львові відбувся перший відкритий чемпіонат України серед духовенства УГКЦ з шахів

13 лютого 2018 року в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа відбувся перший Відкритий Чемпіонат України серед духовенства УГКЦ з шахів. До Львова з’їхалися 34 учасники з цілої України: представники чотирьох семінарій, кількох монаших згромаджень, священики більшості єпархій та екзархатів України. До турніру було допущено також одну дружину священика. Організував турнір референт Відділу душпастирства спорту при Комісії мирян УГКЦ, представник Львівської Архиєпархії о. Михайло Цегельський. Головний суддя турніру – суддя міжнародного класу, представник ФІДЕ п. Олександр Прохоров.

Традиційно турніри духовенства розпочинаються з молитви. Очолили Молебень до Богородиці о. Михайло Лесів, проректор з академічних питань Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, і о. Олег Кобель, керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ. У вітальному слові священики привітали учасників і побажали перемоги. О. Олег Кобель запропонував назвати турнір на честь Трьох Святитителів, які були одними з найвизначніших інтелектуалів свого часу і свято яких відзначалося напередодні. О. Михайло Цегельський і суддя турніру звернулися з організаційними питаннями, ознайомили з правилами змагань. Турнір проходив за швейцарською системою, було зіграно 9 турів. Всі результати висвітлювалися в онлайн-режимі. Змагання мали статус офіційного турніру під егідою ФІДЕ і всім учасникам нараховувалися рейтингові очки. З результатами і перебігом турніру можна ознайомитися за цим посиланням.

Останній тур визначив фаворитів і переможців. Всі учасники були нагороджені грамотами, приз глядацьких симпатій отримала єдина учасниця – п. Ірина Сенюра із Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а також окремо було нагороджено найстаршого учасника о. Василя Мендруня ЧСВВ. Кубок та медаль за третє місце отримав о. Михайло Цегельський (Львівська Архиєпархія), а друге місце виборов семінарист 5-го курсу Львівської Семінарії Валерій Купчак. Переможцем турніру одноосібно став о. Віктор Квасній ЧСВВ, кандидат в майстри спорту з шахів. Організатор турніру, о. Михайло подякував всім спортсменам за участь і безкомпромісну боротьбу, а керівник відділу душпастирства спорту – за успішну організацію шахового турніру о. Михайлу Цегельському.

Джерело: сайт Відділу душпастирства спорту УГКЦ

Світлини турніру

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube