Різдвяний концерт Заслуженої капели України «Трембіта» у Сокільниках

У неділю, 11 лютого 2018 року, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Сокільники Пустомитівського району відбувся різдвяний концерт «Радуйся Світ!» у виконанні солістів, хору та камерного оркестру Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під диригуванням Ірини Куриляк.

Художнє слово майстерно виголосила Ярина Коваль, яка поетично провадила слухача від однієї колядки до іншої, розказуючи про традиції та духовність Різдва Христового.

Колядки та щедрівки прозвучали у хоровому, інструментальному та сольному виконаннях. Парафіяни та прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці мали можливість насолоджуватись чудовим виконанням найвідоміших старовинних й авторських колядок та щедрівок у сучасному опрацюванні.

Організаторами різдвяного концерту «Радуйся Світ!» виступили парафія Різдва Пресвятої Богородиці с.Сокільники, Сокільницька сільська рада та Фундація «Андрей».

По закінченні концерту колядок «Радуйся світ!», до всіх присутніх зі словами великої подяки звернувся о. Ярослав Гаранджа, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Сокільники.

Світлини концерту

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube