Храм Воскресіння урочисто попрощався з Колядою 2018

У львівському  Храмі Христового Воскресіння  (вул. Городоцька, 319А) стало доброю традицією одне з найулюбленіших християнських свят – Різдво Господа Нашого Ісуса Христа, щорічно урочисто проводжати на парафіяльному святі “Прощання з Колядою”. Цьогорічний концерт відбувся у неділю, 11 лютого 2018 року і був уже 12-тим по рахунку. Завдяки старанням отця адміністратора парафії о. Сергія Швагли, а також відданої творчої команди активних парафіян, місцеве «прощання з колядаю» вже давно переросло з просто локального свята в грандіозний фестиваль коляди зі своїми традиціями, різножанровими колективами, як парафіяльними так і запрошеними, з чудовою, насиченою українською колористикою, програмою. На цьогорічне свято завітав і Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, який у своєму вітальному слові наголосив, що свята в християнстві ніколи не закінчуються, Різдво Христове це не лише спогад, це певна містерія, таємниця, якою ми маємо жити завжди. Також владика  передав присутнім вітальня і архієрейське благослословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського.

На «Прощанні з Колядою 2018» виступили знамениті львівські колективи: Державна заслужена хорова капела України “Трембіта”, Народна хорова капела “GAUDEAMUS” студентів Національного університету “Львівська політехніка”, Дитячо-юнацький хор “Надія” храму святих Ольги та Єлизавети, Вокальна формація “Modus Vivendi” гарнізонного Храму святих апостолів Петра і Павла, духовий оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, Народний ансамбль бандуристок Львівської залізниці “Чарівні струни”. Чудово і професійно колядували також парафіяльні колективи: дитячий хор “Діти Світла”, молодіжний хор “Серафими”, парафіяльний хор “Воскресіння”.

Справжньою родзинкою свята став виступ Оксани Мухи – відомої української співачки і скрипальки, лауреата Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик.

На завершення концерту о. Сергій Швагла висловив щиру подяку усім хто в різний спосіб прилучився до організації цьогорічного свята.: а це Надія Котик-Савчишин, Надія Пастернак, Галина Калініченко, Надія Леськів, Христина Пелешко, Ксенія Іванчишин, Оксана Паськевич та її гурт “Соняхи” (за музичне і технічне забезпечення свята), а також керівники колективів:  Лідія Козуб (дитячий парафіяльний хор «Діти Світла»), Марія Шийка (молодіжний парафіяльний хор «Серафими»), Мар’яна Данилів (парафіяльний хор «Воскресіння»). Також подяки отримали усі цьогорічні гості концерту.

Закінчилося свято спільною урочистою колядою «Небо і земля».

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube