Дні богопосвяченого життя у Львівській Архиєпархії УГКЦ

14 лютого 2018 року у храмі св. Архистратига Михаїла монахів Студійського Уставу УГКЦ (м. Львів, вул. Винниченка, 22) відбудеться зустріч монашества Львівської Архиєпархії.

Зустріч розпочнеться о 19:30 Великою Вечірнею з Литією. Після цього у приміщенні монастиря представники монашества матимуть змогу поспілкуватися між собою за спільною трапезою.

У четвер, 15 лютого 2018 року, у день празника Стрітення Господнього в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) о 10 год. розпочнеться Архиєрейська Божествення Літургія в наміренні усіх богопосвячених осіб, які сповняють служіння на території Львівської Архиєпархії.

Інформаційна довідка: у 1997 році святий Папа Іван Павло ІІ проголосив свято Стрітення Господнього днем, у якому ціла Церква складає вдячність Богу за дар богопосвячених осіб та підносить свої молитви за ревні покликання до чернечого стану. Відтоді з нагоди цього празника відбуваються спільні молитви та зустрічі. Через молитву Церква дякує Богу за дар покликання богопосвячених осіб, а через спільні зустрічі богоспосвячені особи намагаються віднайти оживити смисл власного покликання у світлі наслідування Христа.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube