Дитячо-юнацький фестиваль «Різдвяні дзвіночки»

У неділю, 4 лютого 2018 року, у Сокільницькому деканаті відбувся другий дитячо-юнацький фестиваль «Різдвяні дзвіночки». Фестиваль приймала парафія Введеня в Храм Пресвятої Богородиці в селі Малечковичі. Участь у фестивалі брали діти та молодь з парафій свв. апп. Петра і Павла (с. Басівка), Успення Пресвятої Богородиці (с. Годовиця), св. Івана Богослова (с. Зимна Вода), Успення Пресвятої Богородиці (с. Лапаївка), Введення в Храм Пресвятої Богородиці (с. Малечковичі), Зіслання Святого Духа с. (Наварія), св. влмчк. Димитрія (с. Оброшино), Преображення ГНІХ (с. Скнилів), Різдва Пресвятої Богородиці (с. Сокільники) та Ансамбль бандуристів «Кобзарівна» Державної дитячої школи мистецтв №10 м. Львів.

На фестивалі діти прославляли Бога у колядах, щедрівках, віншуваннях та вертепом. Можна було почути старі колядки, колядки на новий манер, а також пролунала колядка з АТО у супроводі музичних інструментів.

Фестиваль закінчився урочистим врученням грамот учасникам, і – за традицією –невеличким пампушковим частуванням учасників та гостей свята.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube