Відійшов до вічності отець Михайло Байдака

29 січня 2018 року на 61 році життя відійшов до вічності о. Михайло Байдака, священнослужитель каплиці Благодійного Фонду «Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького».

Висловлюємо співчуття рідним та близьким отця з приводу втрати.

Похоронні відправи відбудуться у с. Лісновичі Городоцького району:

Священичий парастас – 31 січня 2018 року о 18:00;

Похорон – 01 лютого 2018 року об 11:00.

 

Отець Михайло Байдака народився 21 листопада 1957 р. у с. Бердихів Яворівського району.

Дияконське рукоположення отримав 22 березня 1991 р. з рук Владики Юліана (Вороновського)

Пресвітерське рукоположення отримав 16 травня 1991 р. з рук Блаженнішого Мирослава Івана (Любачівського).

З 14 листопада 1991 р по 14 березня 1997 р. виконував душпастирське служіння на парафії Архистратига Михаїла (м. Львів вул. Зелена, 385) Сихівсього деканату;

З 14 березня 1997 р. по 4 березня 2003 р. душпастирював на парафії Архистратига Михаїла у с. Ставчани Пустомитівського району Сокільницького деканату.

З 4 березня 2003 р по 10 червня 2014 р. сповнював уряд сотрудника парафії Св. Влкмч. Димитрія в с. Оброшино Пустомитівського району Сокільницького деканату.

З 25 червня 2004 р. по 21 липня 2014 р сповнював уряд сотрудника парафії Свв. Володимира і Ольги м. Львова (Франківського деканату).

З 21 липня 2014 року і по сьогоднішній час сповнював служіння у каплиці Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube