Різдвяний концерт Заслуженої капели України «Трембіта» у храмі Воскресіння Христового

У неділю, 28 січня 2018 року, у храмі Воскресіння Христового (м. Львів, вул. Городоцька, 312А) відбувся різдвяний концерт «Радуйся Світ!» у виконанні солістів, хору та камерного оркестру Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під диригуванням Ірини Куриляк.

Художнє слово майстерно виголосила Ярина Коваль, яка поетично провадила слухача від однієї колядки до іншої, розказуючи про традиції та духовність Різдва Христового.

Колядки та щедрівки прозвучали у хоровому, інструментальному та сольному виконаннях. Парафіяни храму Воскресіння Христового мали можливість насолоджуватись чудовим виконанням найвідоміших старовинних й авторських колядок та щедрівок у сучасному опрацюванні. Заслужена академічна капела України «Трембіта» продемонструвала свою високу та професійну майстерність, прославляючи народження Христа.

По закінченні концерту колядок до всіх присутніх зі словами великої подяки звернувся о. Сергій Швагла, адміністратор храму Воскресіння Христового. Автор проекту – Михайло Перун.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube