Дияконське рукоположення Олега Плішила

У неділю, 21 січня 2018 року, в Прокатедральному Соборі Святої Софії УГКЦ в Римі на прохання Його Високопреосвященства владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, Високопреосвященний владика Чіріл Васіл (Cyril Vasiľ), cекретар Конгрегації для Східних Церков, звершив Чин дияконського рукоположення Олега Плішила. Новопоставлений диякон, який належить до Львівської Архиєпархії, навчається у Папському Інституті «Camillianum» у Римі.
В АрхиєрейськіЙ Божественній Літургії взяли участь прихожани Собору, ректорат і студенти Папська Українська Колегія Святого Йосафата, студенти Інституту «Camillianum», а також гості зі Львова. Студенти Папської колегії прислуговували при Арихиєреї та супроводжували співом святкове Богослужіння.

У слові на завершення Божественної Літургії отець-ректор Луїс Касіян, ЧСВВ подякував владиці Чірілу за його згоду рукоположити нового диякона, а о. Марку Семегену – за можливість звершити рукоположення в Соборі Святої Софії. Відтак привітав новопоставленого диякона Олега із його першим кроком у священстві.

ФОТОРЕПОРТАЖ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube