Йорданське водосвяття на Яворівському полігоні

Сьогодні, 19 січня 2018 року, у день свята Богоявлення Господнього на одному із озер Яворівського полігону відбулось Йорданське водосвяття та занурення у освячену воду. Молитву очолив преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Разом із Архиєреєм молились отець Богдан Печара, військові капелани отець Тарас Михальчук, отець Андрій Хомишин та отець Тарас Свищ.

Участь у святковій молитві прийняли військовослужбовці 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

На полігоні для Йорданського купання були розгорнуті намети та розведені багаття для обігріву. Також для гостей та військових приготували козацький куліш, гарячий глінтвейн та чай. Окрім цього, присутні мали змогу насолодитись колядками у виконанні військового оркестру та оркестру «Гармонія» (м. Новояворівськ), а також сценками вертепів, які приготували місцеві молодіжні колективи. Загалом участь у святі прийняли майже 1 000 осіб.

Джерело інформації та світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube