Храмовий празник на парафії Св. Василія Великого

14 січня 2018 року, у день празника Обрізання Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа та Святого Василія Великого, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії у співслужінні із настоятелем храму о. Володимиром Гоцанюком та запрошеними священиками звершив Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Св. Василія Великого (м. Львів, вул. Стельмаха, 3)

Під час проповіді, закликавши найменших парафіян до себе, владика у формі діалогу навчав та заохочував їх та усю парафіяльну спільноту до активної участі та життя у сповнюванні Божого задуму щодо їхнього спасіння через свідоме розуміння значення Різдва Христового, Божественних Тайн та особистого прикладу заступника парафії Св. Василія Великого.

Після завершення Літургії владика Володимир привітав іменинників та усіх парафіян з храмовим святом, а настоятель церкви о. Володимир Гоцанюк та парафіяни привітали гостя. Відвідини відбувалися у теплій родинній атмосфері. Владика подякував вірним та побажав духовного зросту, чудових радісних свят та щасливого завершення будівництва храму.

Джерело інформації та світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube