Душпастирський візит владики Володимира до с. Дідилів

У неділю, 24 грудня 2017 року, Преосвященний Владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії відвідав з пастирським візитом парафію Воскресіння Христового у селі Дідилів, Сокальсько-Жовківської єпархії, де з нагоди 20 річниці пресвітерського рукоположення адміністратора храму – отця Олега Сідельника та 85 річниці будівництва храму, очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Владика у своєму пастирському слові, роздумуючи над притчею про бенкет, наголосив, що ми всі без винятку, через наше Хрещення запрошені до участі у бенкеті, а саме до Євхаристії і Святої Літургії, що є передсмаком Небесного бенкету і вічної радості.

На завершення Літургії Архиєрей, виголошуючи своє батьківське вітання, побажав отцю Олегові ревних парафіян та сили, щоби достукатися до їхніх сердець, провадячи своє служіння у Божій любові та під опікою Пресвятої Богородиці.

Отець Олег, у свою чергу, подякував Владиці Володимиру, священикам, які співслужили у Божественній Літургії, парафіянам, гостям, родині та всім, хто розділив радість його свята і супроводжував протягом 20 років священства.

Отець Олег Сідельник був рукоположений у пресвітери 28 грудня 1997 року, з рук світлої пам’яті Владики Юліана Ґбура.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube