Митрополит відвідав парафію Пресвятої Богородиці Володарки України

Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, у п’ятницю, 22 грудня 2017 року, на свято Непорочного Зачаття Святою Анною Пречистої Діви Марії відвідав Храм Пресвятої Богородиці Володарки України у м. Львові. Хоч ця парафія святкує свій престольний празник в останню неділю серпня, свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці є особливим для громади Храму. 22 грудня 2000 року Блаженніший Любомир, тодішній Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, освятив Храм. Відтоді щороку цей день парафія святкує як другий храмовий празник.

З нагоди свята до храму завітало багато священослужителів і поважних гостей, представників міської і обласної влади. На кінець Архиєрейської Божественної Літургії владика Ігор вручив подячні грамоти багатьом активним парафіянам і фундаторам Храму. Отець Зіновій Хоркавий, парох Храму, від імені повіреної йому громади, висловив щиру подяку Високопреосвященному Митрополиту за постійну батьківську опіку владики, за пам’ять і увагу до життя цього Храму і загалом цілого району Знесіння.

По завершенні молитви громада вірних процесійно разом з духовенством перейшла до скверу, що знаходиться неподалік Храму між вулицями Молочною та Потелицькою, де відбулося церемонія відкриття і Чин освячення пам’ятного знаку «Знесінчанам, борцям за волю України», встановленого громадою жителів Знесіння.

Світлини

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube