У Галицькому протопресвітераті відбулися екологічні місії

30 листопада 2017 року відбулися екологічні місії в Галицькому протопресвітераті Львівської Архиєпархії, деканом якого є митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

Розпочалися вони з молитви в Архикатедральному Соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5). У співслужінні з ієреєм Ростиславом Бубняком, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Микола Пришляк мав можливість звернутися до присутніх з духовним екологічним словом. Місіонер наголосив: «Перш ніж апелювати до тих, хто найбільше забруднює навколишнє середовище, ми, як практикуючі християни, маємо обов’язок самі очиститися від екологічних гріхів». Крім того, для Архикатедрального Собору Святого Юра було подаровано сім світлодіодних лампочок та започатковано екологічну бібліотеку.

Наступним місцем куди завітав священик, стала Львівська академічна гімназія при національному університеті «Львівська Політехніка», де о. Микола мав можливість представити екологічне вчення Католицької церкви учням 9-ого класу. Місіонер намагався посіяти екологічні зерна, які зможуть прорости добрими вчинками у всіх сферах діяльності тих, котрі мали можливість чути отця-еколога.

Також ієрей навідався до Галицької районної адміністрації м. Львова, щоб поспілкуватися з її головою – паном Андрієм. Під час зустрічі о. Микола мав можливість представити діяльність екологічної церковної структури та висловив сподівання на майбутню співпрацю у збереженні природного довкілля – Божого створіння.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube