«Зі світлом Вифлеєму до Христового Різдва»

3 грудня 2017 року в Архикатедральному Соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) у надвечір’я свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, звершив Чин Великої Вечірні з Литією.

Це Богослужіння стало особливим і унікальним через те, що в часі його звершення зі святилища Собору було винесено Вогонь, привезений напередодні з Вифлеєму – з місця, де народився сам Христос Спаситель. Вифлеємським Вогнем Архиєрей благословив чотири сторони світу, місто і всіх присутніх у Храмі. Особливу місію мали християнські молодіжні спільноти, які спеціально з цієї нагоди прибули до Собору. Владика Володимир благословив їх і передав Вифлеємський Вогонь у їхні руки, відтак ті ділилися ним з присутніми.

По завершенні Богослужіння, під звуки сурм, молодь урочисто винесла Вогонь та Вифлеємську чудотворну ікону Матері Божої на площу перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею. На закінчення Архиєрей звернувся до вірних зі пастирським словом, наголосивши на важливості не загубити у святкуваннях Різдва самого Христа.


Свій особливий подарунок для усіх присутніх зробила також влада міста, зорганізувавши чудову святкову атмосферу на площі. Тут кожний міг зігрітися гарячими напоями і почастуватися смачними львівським пряниками.


В такий особливий спосіб, за світлом Вифлеємської Зорі, разом з Пресвятою Родиною, громада міста цьогоріч вирушила у Різдвяний Піст – у мандрівку до духовного Вифлеєму, щоб зустріти і глибоко пережити народження Ісуса Христа.
Протягом всього Різдвяного періоду вогонь буде виставлений в Соборі разом з Чудотворною Іконою Вифлеємської Божої Матері. Тому радо запрошуємо усіх користати з цього джерела Божої благодаті.


Фото: пані Валентина Євтушок, пані Світлана Калинюк та пані Марта Іванишин

 
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube